top of page

Sorumluluk Reddi

Bu web sitesinde (www.rolinlong.com) yer alan bilgi, fikir ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti: aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan görüş ve fikirler ve diğer tüm bilgiler tamamen kişisel yorumlar, analizler ve haberler olup hiçbir bağlayıcılığı yoktur. Tamamen bilgilendirme ve eğitim maksatlıdır.

Bu içerikler mali durumunuz ile risk/getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Burada yer alan her türlü içerik, bilgi, araştırma, görüş, yorum, tavsiyeler genel anlamda bilği vermek amacıyla hazırlanmıştır, mutlak bir geçerliliği ve kanıtlanabilecek doğruluğu bulunmamaktadır. Bu Sitede yer alan görüş, bilgi ve yorumlardan dolayı oluşabilecek hatalardan ya da bu web sitesinde yer alan bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek maddi/manevi zararlar dahil olmak üzere her türlü zarardan www.rolinlong.com sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesi tasarım örneği olacak şekilde sunulmuştur. Tüm sayfalar, metinler, videolar ve etken tüm görsel bileşenler eğitim örneği ve tasarım amacıyla yayımlanmıştır.

Bu bilgilere müteakiben www.rolinlong.com internet sitesinde her hangi bir ticari satış, ticaret, hizmet sunulmamaktadır.

bottom of page