top of page
12.PNG

Sc Pro

Üstün Scalping kontrollü kazanç.

Borsada paramızı riske atmadan hızlıca giriş çıkışlar çok önemlidir, bunun temeli scalpinge dayanır ve bu sayede bizler zar ve kar oranımızı en risksiz şekilde tutmayı hedefleriz.

Sc Pro bize düşük dakikalarda tam anlamıyla damlaya damlaya seri işlemlerden ciddi kazançlar sağlayabiliyor aynı zamanda yüksek grafiklerde dibi bulmamıza ve daha yüksek kazançlara yol almamıza olanak sağladığından henüz test sürecinde 114 kullanıcı arasından tam not aldı ve erken satışla karşınızda.

Her şey göründüğü gibi.

Sc Proda grafikte ne görüyorsanız o sade basit Plot etiketlerinden gelen sinyalle işleme girip kar oranınıza göre çıkabiliyorsunuz aynı zamanda bota bağlanabilen DCA ve standart al sat kondisyonlarıyla birden fazla alanda işinizi fazlasıyla görecek.

Sc Pro For Rolin Long

Sc Pro indikatörü Bota bağlanabilir, Scalp için uygundur ve en önemlisi lansman zamanı Youtube kanalımızdan ücretsiz denemeye sunularak herkesin beğenisini almış bir indikatördür.

Sc Pro indikatörünün İşlem başarı oranı ortalama göreceli olarak Scalping için %80 üzeridir.


Süslü cümlelere gerek duymuyoruz çünkü 2 yılı aşan Youtube kanalımızda çeşitli illerde düzenlenmiş buluşmalarımızda dahi onlarca indikatörü sizlerle buluşturduk.

Sc Pro İndikatörü Aylık 50$

3 Aylık 120 $

Yıllık 450$

3 Ay ve üzeri alımlarda Rolin Pass Geçerli olup tüm indikatörler güncellemeler ve yeni çıkan indikatörlerde dahildir.

bottom of page