top of page

Rolin Long Rolex Up

Al sat için her piyasanın en iyisi!

Ekran görüntüsü 2022-11-18 083723.png

01

Al Sat Sinyalleri

Rolex Up önce ki adı ile Rolex 2 yıldır geliştirildi ve artık son sürümüyle karşınızda! tamamen Long ve Short sinyalleri ile ister manuel ister otomatik istersenizde kademeli kademesiz olarak bota bağlayıp kullanımızını kendiniz seçebilirsiniz..

02

Kademeli Alım

Tüm grafiklerde kaybetmemenin bir yolu olsaydı oda DCA yani kademeli alım olurdu. sizlere birden fazla alım yaptırarak ortalamanızı daha aşağıya çekip fiyatın hareket noktasında hemen kar ile çıkmanızı sağlar tabi kii bakiyenizide ona göre bölmeniz gerekir aynı zamanda mavi alım noktalarının üzerinde ki mavi renkli artılarda sizlere anlık olarak ortalamanızın nerede olduğunu gösteriyor! daha ne olsun..

Ekran görüntüsü 2022-11-18 084017.png
Ekran görüntüsü 2022-11-18 083531.png

03

Sadece Trend Yönünde İşlem Açın!

Dca gerçekten kazançlı olduğu gibi risklidir. Biz bu risklerin hepsini sıfıra indiriyoruz. Sadece Trendin yönüne doğru işlem açarak artık yüksek çıkışlarda ve düşüşlerde para kaybetmeyi bırakın kazancınızı çifte katlıyorsunuz.

04

Kazanç!

Kazanç bizim için ikinci planda! önemli olan sürdürülebilir dolar getirisi.. Ve bu indikatörde bunu çoktan kanıtlamış durumda. Kesinlikle re-paint yani yanıltıcı sonuçlar vermeyen tamamen şeffaf ve başarısını kazancını her geçen gün kanıtlamaya devam eden bu sistem malesef sizi milyoner edemez.. paranızı 10'a 20'ye katlamaz katlayamaz. böyle bir olay yoktur zaten. Rolex Up size ortalama ve en önemlisi devamlı bir kazanç sunmak için çalışır piyasaya ve stoplu stopsuza göre kazancınız değişir.

Hayal Değil Gerçekler İçin; Rolin Long Rolex Up

Ekran görüntüsü 2022-11-18 083901.png

Rolex Up İndikatörü Aylık 50$ Kullanım ücretidir. Satın almak için canlı desteğe yazın...

bottom of page